Cena nowoczesnej altany z drewna

Skąd taka cena? Chyba każda firma i każdy sprzedawca słyszał to pytanie nie raz. Odpowiedź na nie, przynajmniej w naszym przypadku, jest stosunkowo łatwa. Na cenę altany Pinegard składają się – w ogromnym skrócie – trzy rzeczy: jakość, bezpieczeństwo i wygoda. Co to oznacza w języku nie marketingowym?

Jakość

Cena altany (ale także cena tarasu, zadaszenia czy każdego innego z naszych produktów) zawiera w pierwszej kolejności cenę materiałów, czyli:

  • wytrzymałego, pięknie usłojonego oraz pozyskiwanego z legalnych i certyfikowanych źródeł pochodzenia oraz miejsc, w których drewno jest bardziej zwarte i wytrzymałe, bo pochodzi z drzew rosnących w mroźnych warunkach (Rosja, Skandynawia),
  • mocnych i trwałych mocowań oraz złączy renomowanych firm, spełniających najwyższe wymogi jakości,
  • zabezpieczenia drewna olejami, które: pielęgnują i chronią materiał od środka i od zewnątrz, ułatwiają pielęgnację, zapobiegają przywieraniu zanieczyszczeń i zmniejszają częstotliwość zabiegów konserwacyjnych.
LBC

Wygoda

Cena pergoli to nie tylko najwyższej jakości materiały i profesjonalna praca z nimi. W Pinegard otrzymasz również:

  • fachowe doradztwo, konsultacje w trakcie projektowania i design, który sprawi, że altana będzie idealnie dopasowana do Twoich potrzeb, możliwości terenu i warunków atmosferycznych,
  • bezproblemową późniejszą rozbudowę, którą uwzględnimy już w projekcie i przygotujemy pod nią konstrukcję,
  • gwarancję i szybki serwis bez dodatkowych opłat,
  • ubezpieczenie podczas transportu i montażu. 
Pergola Biala

Bezpieczeństwo

Poza źródłem pochodzenia materiałów równie ważna jest praca z nimi. Każde, nawet najlepsze drewno można “zepsuć” nieodpowiednim cięciem, przechowywaniem, przygotowaniem do montażu czy transportem. Tak samo z mocowaniami – zły montaż, brak spasowania czy złe dobranie do elementów drewnianych poważnie zaszkodzi całej konstrukcji. 

Źle przygotowane drewno i nieodpowiednia praca ze złączami nie tylko sprawiają, że cała konstrukcja wygląda źle, ale też naraża Cię na niebezpieczeństwo. Biorąc pod uwagę fakt, że drewno jest ciężkim materiałem, a nowoczesna altana z drewna waży średnio ok. 1000-2500 kg, musisz mieć absolutną pewność, że jest wytrzymała i stabilna.

Przeczytaj również

W Pinegard wykonaliśmy dziesiątki konstrukcji na zamówienie. Nasi fachowcy nie tylko pracują z drewnem tak, by wytrzymało każde warunki pogodowe, ale też np. przygotowują mocowania na o wiele większe udźwigi, niż wymaga tego konstrukcja tak, by Twoja luksusowa altana nie tylko wytrzymała w doskonałym stanie lata, ale też pozwalała Ci na rozbudowę i bezpieczne dodawanie nowych elementów, takich jak hamak, rolety czy huśtawki. Pracujemy oczywiście na najwyższej klasy maszynach, które są regularnie konserwowane i ostrzone tak, by nie nadwyrężać struktury drewna.

Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z drewnem i wiele przetestowanych rozwiązań gwarantujących pełne bezpieczeństwo użytkowania mają odzwierciedlenie w cenie.

BLS

Nowoczesna altana Pinegard

Na koszt nowoczesnej altany z drewna składa się wiele czynników. Jej design i wygląd są niezmiernie ważne – w końcu będziemy patrzeć na nią codziennie przez wiele, wiele lat. Ale właśnie dlatego musi też być wytrzymała. Każdy z nas kiedyś kupił coś, co wyglądało przepięknie, ale albo nie spełniało dobrze swojej roli, albo szybko się zepsuło. Jeśli jest to tylko fotel czy krzesło, znacznie łatwiej się go pozbyć i kupić droższy, ale “porządny” model. W przypadku konstrukcji ogrodowej wyglądowi musi towarzyszyć najwyższa jakość. To – dosłownie – decyzja na wagę życia i zdrowia. W Pinegard dbamy o to, by wszystkie elementy, które u Ciebie zamontujemy były warte swojej ceny i zapewniały Ci zarówno luksus, jak i bezpieczeństwo na lata.