24 listopada, 2021

Domki ogrodowe – sposób na piękne przechowywanie

Znalezienie idealnego domku ogrodowego sprawia właścicielom domów wiele problemów. I to wbrew wielości modeli dostępnych na rynku. Problem z nimi jest taki, że wszystkie wyglądają dosyć podobnie i wyjątkowo trudno jest znaleźć wśród nich sposób na piękne przechowywanie.

Czytaj więcej

23 listopada, 2021

Nowoczesna altana na każdą okazję

Nowoczesna altana może spełniać wiele funkcji. Żeby w pełni skorzystać z jej uroków, zaplanuj ze specjalistami jej przeznaczenie w różnych warunkach pogodowych.

Czytaj więcej

22 listopada, 2021

Carport – nowoczesna wiata garażowa

Carport, czyli wiata garażowa, to rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością. I trudno się dziwić, bo taki nowoczesny “garaż” ma wiele zalet.

Czytaj więcej

5 listopada, 2021

Zadaszenie tarasu, czyli kiedy dach staje się podstawą

Kiedy decydujesz się na taras, z pewnością masz już w głowie obraz tego, jak będzie wyglądał. Wyobrażasz sobie wygodne fotele, hamak, stół, na którym stoi parująca kawa, leżak, może rozwieszone wszędzie światełka. I ostatnie o czym myślisz, to zadaszenie tarasu. A to od niego właśnie zależy, czy zrealizujesz swoją wizję. 

Czytaj więcej

16 października, 2021

Jak urządzić przydomowy taras?

Przydomowy taras pozwala Ci odpocząć na świeżym powietrzu i zwiększa przestrzeń Twojego domu. Odpowiednia konfiguracja pergoli pozwoli Ci wykorzystywać ją na różne sposoby.

Czytaj więcej

11 października, 2021

Staw kąpielowy czy basen?

Marzysz o miejscu do relaksu, gdzie mógłbyś odprężyć się w luksusowym salonie ogrodowym i ochłodzić pływając? Basen i staw kąpielowy nadal są symbolami luksusu, chociażby ze względu na fakt, że mamy miejsce, żeby je wybudować.  W tym oczywiście nie możemy pomóc, ale podpowiemy kilka rzeczy, które mogą przybliżyć Cię do Twojego marzenia.

Czytaj więcej

11 października, 2021

Mocowanie konstrukcji drewnianej do podłoża

Pergole i salony ogrodowe wymagają indywidualnego mocowania do podłoża. Dzięki temu są stabilne, bezpieczne i wytrzymają nawet największą wichurę. Zobacz, jak zapewniamy  konstrukcji trwałe mocowanie.

Czytaj więcej

8 października, 2021

Budowa altany i pergoli krok po kroku

Zamawiając altanę lub pergolę Pinegard masz absolutną pewność, że każdy jej element będzie dokładnie taki, jak chcesz. Niezależnie od tego, czy spodoba Ci się jedna z naszych autorskich konstrukcji, czy chcesz stworzyć coś zupełnie nowego, pomożemy Ci na każdym etapie tego procesu.

Czytaj więcej

6 października, 2021

Cena nowoczesnej altany z drewna

Skąd taka cena? Chyba każda firma i każdy sprzedawca słyszał to pytanie nie raz. Odpowiedź na nie, przynajmniej w naszym przypadku, jest stosunkowo łatwa. Na cenę altany Pinegard składają się - w ogromnym skrócie - trzy rzeczy: jakość, bezpieczeństwo i wygoda. Co to oznacza w języku nie marketingowym?

Czytaj więcej

5 października, 2021

Konserwacja nowoczesnej altany ogrodowej z drewna

Nowoczesna, drewniana altana ogrodowa to jednocześnie modne i ponadczasowe rozwiązanie. Obie te cechy łączą się nie tylko w luksusowym wyglądzie, ale też w długowieczności drewna. Jak jednak utrzymać altanę w doskonałym stanie tak, by faktycznie zachowała swój ekskluzywny wygląd i służyła nam przez lata? Jak często malować taras? Czy mniejsze elementy jak np. deska tarasowa wymagają takich samych zabiegów?

Czytaj więcej

Jesteś zainteresowany jednym z naszych produktów? Chcesz żeby Pinegard stanął w Twoim ogrodzie?

› Skontaktuj się z nami

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

T: 600 690 940
E: kontakt@pinegard.pl

T: 600 690 940
E: kontakt@pinegard.pl

T: 600 690 940
E: kontakt@pinegard.pl

T: 600 690 940
E: kontakt@pinegard.pl

T: 600 690 940
E: kontakt@pinegard.pl