Sauna ogrodowa

Jak złożyć zamówienie na saunę ogrodową?

Sauna ogrodowa wymaga konkretnych rozwiązań. Dlatego napisz lub zadzwoń do nas. Wspólnie ustalimy szczegóły i przedstawimy Ci różne propozycje. Następnie my opracujemy projekt i przedstawimy Ci wycenę. Jeśli masz swój projekt, prześlij go nam, a sporządzimy ofertę cenową.

Ile kosztuje sauna ogrodowa?

Duży wpływ na cenę ma nie tylko wielkość sauny, ale też gatunek drewna i wyposażenie wewnętrzne. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a przygotujemy szczegółową wycenę Twojej sauny ogrodowej.

Jaki kolor sauny ogrodowej wybrać?

Wybór koloru to kwestia estetyki i zachowania spójności w architekturze otoczenia Twojego domu. Dlatego po dokonaniu zamówienia sauny ogrodowej, prześlemy Ci próbnik kolorów. Dzięki temu z łatwością dopasujesz kolor do Twoich potrzeb i otoczenia.

Ile od granicy działki można postawić saunę ogrodową?

W przeciwieństwie do budynków gospodarczych sauna ogrodowa nie jest budowlą związaną z gruntem. Dlatego możesz ją postawić w dowolnym miejscu. Jej budowy nie ograniczają żadne przepisy. Zadbaj jedynie o swój komfort i intymność.

Jak przygotować podłoże pod saunę ogrodową?

Sauna ogrodowa nie wymaga żadnego specjalnego podłoża. Możemy postawić ją bezpośrednio na placu z kostki brukowej czy płyty betonowej. Jednak równie dobrze, możemy ustawić ją jedynie na stopach czy bloczkach betonowych, które łatwo umieścić na powierzchni gruntu.

Jak często trzeba konserwować saunę ogrodową?

Zamawiając saunę w Pinegard, dostarczymy ją ochronną powłoką olejową. Dzięki temu nie musisz się martwić o jej szybkie zużycie i utratę estetycznego wyglądu. Musisz jednak pamiętać, że niektóre kolory zużywają się szybciej. Stawiając na naturalne odcienie brązu, konserwację wystarczy powtarzać co kilka lat. Intensywne kolory, jak biały czy antracyt będą wymagać częstszych zabiegów.

Jak urządzić saunę ogrodową?

Podstawowym wyposażeniem każdej sauny jest ławka, piec, sterownik i oświetlenie. Dodatkowo saunę ogrodową można wyposażyć w przycisk alarmowy, klepsydrę czy termohigrometr. Te elementy zdecydowanie ułatwiają korzystanie z sauny. Jednak możesz dodatkowo podnieść komfort korzystania z niej, poprzez zagłówki na siedziska i akcesoria do saunowania, takie jak ceber, czerpak i olejki eteryczne. Jeśli lubisz relaksować się przy dźwiękach muzyki, zadbaj też o nagłośnienie.

Jak zrobić saunę ogrodową?

To nie jest zwyczajna, prosta budowla. Dlatego jej projekt i montaż warto powierzyć profesjonalistom z doświadczeniem. W Pinegard przygotujemy projekt, dopasowany do Twoich potrzeb, wykonamy wszystkie niezbędne elementy i zamontujemy je u Ciebie.

Jak zamontować saunę ogrodową?

Montaż sauny ogrodowej wymaga wiedzy i doświadczenia. Abyś mógł cieszyć się komfortem i czasem spędzonym w saunie, wszystko musi działać tak, jak należy. Dlatego nie martw się montażem. Wykonamy go za Ciebie.

Jak wykonać pomiary sauny ogrodowej?

Jeśli to sauna na bazie prostokąta to nie potrzebujesz wykonywać żadnych szczegółowych pomiarów. Wystarczy, że zaznaczysz je nam na podstawie poszczególnych punktów na zdjęciu. Jednak jeśli Twoja sauna ogrodowa ma mieć nieco bardziej złożoną formę, to pomiarami zajmiemy się osobiście.

Jak zaprojektować saunę ogrodową?

Nie potrzebujemy od Ciebie projektu (chyba że nim dysponujesz). Wystarczy, że dokładnie określimy Twoje potrzeby, a sami przygotujemy szczegółowy projekt. Zadbamy o każdy element. Dzięki temu, Tobie pozostanie cieszyć się z chwil relaksu, spędzonych w saunie.

Z jakiego drewna zrobiona jest sauna ogrodowa?

Drewno, które najlepiej sprawdza się w tego typu budowlach, jest klejone. Dokładnie takiego używamy w produkcji saun ogrodowych w Pinegard. Zapewnia ono stabilną konstrukcję, która zachowuje swój pierwotny wygląd na długie lata. Dzięki temu nie musisz martwić się o jej remonty.

Jak osłonić saunę ogrodową od sąsiadów?

Sauna ogrodowa to budynek, który możesz postawić w dowolnym miejscu na działce. Możesz zadbać o intymność dodatkowo, montując w niej przesłony czy rolety. Dzięki temu unikniesz wścibskich spojrzeń sąsiadów i będziesz mógł wypoczywać komfortowo.