Nowoczesna altana ogrodowa z płaskim dachem i jacuzzi

Tworzymy nieszablonowe projekty. Nie inaczej było w przypadku tej nowoczesnej altany ogrodowej z płaskim dachem. Inwestorzy chcieli stworzyć w swoim ogrodzie miejsce, w którym mogą komfortowo wypoczywać o każdej porze dnia i roku, ale jednocześnie nie chcieli zaburzać estetyki pięknego, rozległego ogrodu. Zbudowaliśmy więc swego rodzaju przeszklony salon, który idealnie komponuje się z jego architekturą.

Wnętrze nowoczesnej altany ogrodowej z płaskim dachem

We wnętrzu tej nowoczesnej altany ogrodowej z płaskim dachem znalazło się jacuzzi i miejsce na meble do wypoczynku. To prawdziwe spa w ogrodzie, które pozwala na relaks w otoczeniu zieleni i prawdziwe wyciszenie po intensywnym tygodniu pracy. O klimat sprzyjający odprężeniu zadbaliśmy także poprzez naturalne kolory i klimatyczne ledowe oświetlenie. Jednak to nie wszystkie elementy, jakie mogą się tam znaleźć. Wszystko zależy od potrzeb inwestorów. Moglibyśmy zadbać tam także o dodatkowe pomieszczenie z toaletą czy prysznic.

Ekskluzywny projekt

Ta nowoczesna altana ogrodowa z jacuzzi ma prostą bryłę. Jej drewnianą konstrukcję pokrywa płaski dach, a ściany to głównie szklane okna i drzwi, które można przesuwać. To duża zaleta tego budynku, który zimą może być całkowicie zamknięty, a latem otwarty, zapewniając dostęp ciepłego powietrza z zewnątrz. Jeśli podoba Ci się ta realizacja i zapragnąłeś mieć w swoim ogrodzie podobną altanę, zadzwoń do nas i porozmawiajmy o niej.