Salon ze spa na tarasie z konstrukcją ogrodową

salon ze spa na tarasie z konstrukcja ogrodowa
Jak stworzyć przestrzeń na tarasie, która sprzyja wypoczynkowi? Na przykład tak jak inwestorzy tego projektu. Na tarasie z płyt betonowych postawiono dużą pergolę. Drewniana konstrukcja o wymiarach 3 × 9 metrów pomaga uzyskać podział na 3 strefy, z których każda służy innym aktywnościom. W jednej z części znalazł się stół na 6 osób, w drugiej duża strefa wypoczynkowa, a obok niej kolejna z wanną z hydromasażem. W takim salonie relaks w ogrodzie może trwać długie godziny.
strefy wypoczynku w ogrodowym spa
3 oddzielne strefy salonu wymagały zainstalowania 3-ech oddzielnych sekcji rolet. Sterowane manualnie zapewniają osłonę przed promieniami słonecznymi. Jednocześnie razem z drewnianym ogrodzeniem i żywopłotem tworzą prywatną przestrzeń. Dzięki temu sąsiad nie ma możliwości zaglądania przez płot, a gospodarze mogą w intymny sposób korzystać z kąpieli w wanie i wypoczynku.
promienniki heatscope pure ogrodowe spa
W tym salonie ogrodowym wypoczynek możliwy jest także chłodnymi wieczorami. Znalazły się w nim bowiem 3 promienniki Heatscope Pure. Ich stylowy design idealnie wpisuje się w nowoczesny koncept ogrodu. Oferują przyjemne ciepło, wpływając pozytywnie na komfort osób w ich zasięgu. Nie generują dużo światła, więc nie przeszkadzają w zachowaniu intymności. Ponadto są wodoodporne. Dlatego niestraszny im deszcz. Można nimi sterować zdalnie. Dzięki temu ich obsługa nie stanowi trudności.

Ogrodowe spa z konstrukcją drewnianą

konstrukcja ogrodowa drewniana na tarasie
Ten przestronny salon z ogrodowym spa zyskał swój urok dzięki konstrukcji ze świerka skandynawskiego. Kantówki z klejonego drewna są bardzo stabilne i odporne na trudne warunki zewnętrzne. Nie straszny im deszcz, niskie, ani wysokie temperatury. Przez długi czas zachowują swój nienaganny wygląd. Poza tym, zabezpieczenie w postaci oleju czyni je naprawdę trwałym materiałem. W tym projekcie wykończone olejem bezbarwnym świetnie komponują się z pozostałą architekturą otoczenia. Jeśli myślisz o takim salonie na swoim tarasie, skontaktuj się z nami.