Pergola drewniana nowoczesna

Jak złożyć zamówienie na pergolę?

To bardzo łatwe. Napisz do nas lub zadzwoń. Porozmawiamy o Twoich potrzebach i zaproponujemy Ci kilka propozycji. Jeśli masz już pomysł na pergolę drewnianą nowoczesną na Twojej działce, wyślij nam go, a sprawdzimy go szczegółowo, zadbamy o potrzebne w nim elementy i przedstawimy Ci wycenę.

Ile kosztuje pergola?

Koszt pergoli zależy głównie od rodzaju jej pokrycia dachowego. Możesz wybrać pokrycie szklane, rolety (automatyczne lub manualne) lub pokrycie twarde (nowoczesna blacha lub membrana PCV).

Jaki kolor pergoli wybrać?

Domyślamy się, że wygląd ma znaczenie. Dlatego pergolę Kubikk możesz zamówić w niemal dowolnym kolorze. Po złożeniu zamówienia wyślemy do Ciebie próbki kolorystyczne, które ułatwią Ci podjęcie decyzji.

Ile od granicy działki można postawić pergolę?

Stawiając pergolę, o powierzchni zabudowy do 50 m2, na swojej działce, musisz zachować minimum 3 metry od jej granicy. Jednak przepisy dotyczące konkretnej działki mogą się różnić. Sprawdzisz je w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego, dotyczącym Twojej działki, dostępnym w Urzędzie Miasta lub Gminy.

Jak przygotować podłoże pod pergolę drewnianą nowoczesną?

Każda stabilna konstrukcja wymaga solidnego podłoża. Dlatego zadaszenie tarasu powinno być postawione na solidnych betonowych stopach. Aby zachować estetyczny wygląd, stopy mogą zostać przykryte płytą, trawą czy tarasem.

Jak często trzeba konserwować pergolę?

Pergolę Kubikk dostarczamy zabezpieczoną trwałą powłoką olejowa, która chroni ją przez długie lata. Jednak różne czynniki zewnętrzne mogą powodować szybsze zużycie tej warstwy ochronnej. Dlatego konserwację należy powtarzać w zależności od potrzeb. Takie intensywne kolory jak biały czy antracyt cechuje żywotność krótsza od naturalnych kolorów drewna.

Jak zrobić pergolę?

Samodzielne wykonanie pergoli jest nie tylko czasochłonne, ale wymaga także doświadczenia i precyzji. Dlatego lepiej zamówić, fachowo zaprojektowaną pergolę, która odpowie na wszystkie Twoje potrzeby. Pinegard dostarczy Ci pergolę, dopasowaną do Twoich potrzeb, wraz z gwarancją.

Jak zamontować pergolę?

Nie musisz się martwić montażem. Pozornie proste czynności mogą się okazać skomplikowane. Zamów zadaszenie tarasu Firkant w Pinegard, a przywieziemy je do Ciebie i zamontujemy.

Jak wykonać pomiary pergoli?

Jeśli Twoja pergola ma mieć kształt prostej bryły, to wystarczy, że oznaczysz nam jej wymiary na podstawie zaznaczonych na zdjęciu punktów. Z kolei, jeśli Twoja pergola ma mieć nietypowy kształt, to sami przyjedziemy i dokonamy wszystkich potrzebnych wymiarów.

Jak zaprojektować pergolę?

Projektowaniem pergoli zajmujemy się na co dzień. Wiemy jak to robić, jakie elementy należy uwzględnić i jakie materiały przygotować. Przygotowujemy kompletny projekt na podstawie Twoich potrzeb.

Jakie drewno na pergole?

Gatunek i rodzaj drewna wpływa na wygląd i jakość konstrukcji. Dlatego do budowy pergoli używamy certyfikowanego drewna klejonego, które jest trwałe przez wiele lat, nie skręca się i nie pęka. Ponadto drewno klejone ma idealnie gładką powierzchnię z widocznymi słojami.

Jak osłonić pergolę od sąsiadów?

Pergola nowoczesna drewniana to idealna konstrukcja, na której bez trudu możesz zamontować przesłony ścienne czy rolety. Dlatego nie tylko skutecznie osłonisz ją od sąsiadów, ale też od działania takich czynników atmosferycznych jak intensywne promienie słoneczne czy deszcz.