Nowoczesny domek gospodarczy

W każdym ogrodzie potrzebne jest miejsce do przechowywania narzędzi i sprzętu do jego pielęgnacji. Jednak zwykle gotowe domki gospodarcze nie są ani estetyczne, ani też najlepiej wykonane. Często dostępne są z niefachowo przyciętych desek lub metalu, lub tworzywa sztucznego, które nie pasuje do architektury otoczenia. Tymczasem nowoczesny domek gospodarczy, jaki wykonaliśmy w tym projekcie wpisuje się w nią idealnie.

Domek gospodarczy — nowoczesny wygląd

Domek ma prostą bryłę zbliżoną do stojącego obok budynku mieszkalnego. Jego fasada to lamele z modrzewia syberyjskiego, tego samego, jaki został użyty na elewacji domu. Aby uzyskać jak największą spójność obu budynków, także okno zostało wykonane w tym samym kształcie i kolorze. Dzięki temu domek gospodarczy idealnie wtapia się w otoczenie i prezentuje nowoczesny wygląd. Wysoką estetykę zapewniają też zlicowane z fasadą drzwi, które są niemal niewidoczne.

Przede wszystkim jakość i funkcjonalność

Modrzew syberyjski to jeden z częściej wybieranych gatunków drewna na konstrukcje ogrodowe. Dzieje się tak, ponieważ jest materiałem wytrzymałym, odpornym na działanie warunków atmosferycznych, a także szkodników i grzybów. Ponadto jego ciemny kolor pięknie współgra z nowoczesną architekturą ogrodową. Ponadto, podłogę w tym budynku gospodarczym zrobiliśmy z płyt osb. Dzięki temu łatwo utrzymać w niej porządek.

Właściciele tego projektu stawiają nie tylko na estetykę i wysoką jakość wykonania, ale także na funkcjonalność. Wewnątrz tego nowoczesnego domku gospodarczego zainstalowano system sterowania nawadnianiem ogrodu, co zdecydowanie zwiększa komfort jego obsługi.

Jeśli podoba Ci się taka forma budynku gospodarczego, skontaktuj się z nami a wspólnie opracujemy Twój projekt.