Nowoczesny domek narzędziowy

Jak złożyć zamówienie na domek narzędziowy?

Nowoczesny domek narzędziowy zamówisz w prosty sposób. Napisz lub zadzwoń do nas, a porozmawiamy o tym, czego potrzebujesz. Na tej podstawie przygotujemy kilka propozycji. Gdy wybierzesz jedną z nich, przygotujemy kompletny projekt wraz z wyceną. Możesz wysłać nam też swoje pomysły i zdjęcia, które Cię inspirują.

Ile kosztuje domek narzędziowy?

Domek narzędziowy może mieć różną wielkość, ilość przeszkleń i elementów dodatkowych. Może być także wykonany z różnego gatunku drewna i z różnych rodzajów elewacji. To wszystko wpływa na jego finalną cenę.

Jaki kolor domku narzędziowego wybrać?

Nie wiesz jaki kolor wybrać? Złóż zamówienie. Następnie wyślemy do Ciebie kuriera ze wzornikiem kolorów. Na jego podstawie wybierzesz kolor, który spełni Twoje oczekiwania.

Ile od granicy działki można postawić domek narzędziowy?

Domek nowoczesny nie jest związany trwale z gruntem. Dlatego możesz postawić go niemal w każdym miejscu. Decyzja należy do Ciebie. Pamiętaj jednak o tym, by dostęp do niego był dla Ciebie wygodny.

Jak przygotować podłoże pod nowoczesny domek narzędziowy?

Nie musisz specjalnie przygotowywać dla niego podłoża. Aby był stabilny, domek narzędziowy postawimy na bloczkach lub stopach betonowych. Możemy też zrobić to bezpośrednio na kostce brukowej czy płycie betonowej.

Jak często trzeba konserwować domek narzędziowy?

Nie trzeba robić tego często. Twój domek narzędziowy zabezpieczymy olejem ochronnym, który zapewni mu trwałą ochronę przez wiele lat. Musisz jednak pamiętać, że niektóre kolory zużywają się szybciej (biały, antracyt i inne kryjące strukturę drewna). Dlatego warto ponawiać konserwację, gdy zachodzi taka potrzeba.

Jak urządzić domek narzędziowy?

Domek narzędziowy jak sama nazwa wskazuje, ma za zadanie mieścić narzędzia ogrodowe. Na przykład grabie czy szpadel. Jednak mogą to być też konewki, wąż ogrodowy i inne elementy ruchomej infrastruktury ogrodu. Dlatego warto zadbać o to, by wnętrza domku narzędziowego było wyposażone w półki odpowiedniej wielkości.

Jak zrobić domek narzędziowy?

Nie męcz się robieniem domku samodzielnie. W Pinegard zamówisz domek, który zaprojektujemy i wykonamy fachowo. Dodatkowo udzielimy gwarancji na jego wykonanie.

Jak zamontować domek narzędziowy?

Nie zostawimy Cię z tym samego. Nowoczesny domek narzędziowy, jaki u nas zamówisz, dostarczymy i zamontujemy. Ty będziesz mógł w tym czasie zająć się ważniejszymi sprawami.

Jak wykonać pomiary domku narzędziowego?

Domki narzędziowe to zwykle prosta konstrukcja. Wystarczy, że zaznaczysz nam wymiary według punktów oznaczonych na zdjęciu, a my zajmiemy się resztą. Jeśli jednak Twój domek ma mieć nietypowy kształt, przyjedziemy i sami dokonamy pomiarów.

Jak zaprojektować domek narzędziowy?

Nie martw się projektem. Porozmawiaj z nami o potrzebach, wskaż jakie cechy powinien mieć Twój domek na narzędzia, a my zajmiemy się resztą. Mamy bogate doświadczenie w przygotowaniu projektów. Zadbamy o każdy szczegół.

Jakie drewno na domek narzędziowy?

Najlepszym drewnem do tego typu budowli jest drewno klejone. Oprócz estetycznego wyglądu jest bardzo wytrzymałe, podobnie jak okna z drewna. Dlatego do budowy nowoczesnych domków narzędziowych używamy certyfikowanego drewna klejonego.