Nowoczesny budynek gospodarczy z przedłużonym dachem

Możesz kupić gotowy domek gospodarczy, by postawić go w ogrodzie, ale czy będzie tak elegancki i trwały, jak ten nowoczesny budynek gospodarczy, który zbudowaliśmy w tej inwestycji? Czy tak samo dobrze wpasuje się w otoczenie? Czy będzie dopasowany do wyglądu domu i spełni funkcje, jakich oczekujesz?

Jak zbudowaliśmy ten nowoczesny budynek gospodarczy?

Ten budynek gospodarczy ma prostą nowoczesną formę. Do jego budowy użyliśmy świerka skandynawskiego, który jest trwały i odporny na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Jego powierzchnię pokryliśmy warstwą ochronnego oleju, dzięki czemu nie zagrażają mu szkodniki, grzyby i pleśnie. By drzwi nie zakłócały jego estetyki, zlicowaliśmy je z fasadą, a jednostronny daszek oparliśmy na dwóch drewnianych belkach w antracytowym kolorze. Dzięki temu właściciele zyskali dodatkowe miejsce na podwieszanego grilla.

Nietypowe zadania dla typowej konstrukcji ogrodowej

Inwestorzy postawili przed nami na pozór dość typowe zadanie, ale chcieli maksymalnie wykorzystać potencjał tej konstrukcji. Dlatego ten nowoczesny budynek gospodarczy nie tylko jest miejscem do przechowywania sprzętu i narzędzi ogrodowych. Jego dach jest powierzchnią dla montażu paneli fotowoltaicznych. W tym celu wzmocniliśmy jego konstrukcję i zadbaliśmy także o odprowadzenie wody do zbiornika na deszczówkę.

Podoba Ci się takie rozwiązanie? Chciałbyś mieć podobne w swoim ogrodzie? Koniecznie skontaktuj się z nami.