Nowoczesna wiata samochodowa

Do jej budowy użyto odpornego na różne czynniki zewnętrzne i wytrzymałego drewna klejonego. Ta nowoczesna wiata samochodowa, o wymiarach 9×6 metrów, to jedna z naszych realizacji. Budynek tej wielkości ma aż dwa miejsca postojowe. Ponadto połączony jest z dużym pomieszczeniem gospodarczym, do którego prowadzą od zewnątrz dwuskrzydłowe drzwi. Dzięki temu właściciele mogą wprowadzić tam nie tylko rowery, ale też quad czy kosiarkę ogrodową.
dach wiaty garazowej na samochod
Pomimo dużego stołu, który zajmuje znaczną część salonu, jest tu także dużo miejsca na odpoczynek. Zmieści się tam wygodna sofa lub szezlong, na którym można wypocząć, pod przeszklonym dach Konstrukcja tej wiaty samochodowej zwieńczona jest dachem z aluminiowej blachy na rąbek. Ten materiał używany jest już od ponad 50 lat. Mimo to wciąż jest chętnie wybierany, gdyż zapewnia wysoką szczelność. Ponadto dach z blachy na rąbek wygląda bardzo nowocześnie. Idealnie pasuje do bryły tej wiaty samochodowej. Doskonale współgra z nim także prostokątne odwodnienie, które nie rzuca się w oczy i nie zaburza efektu wizualnego.em.

Piękny garaż – nowoczesna wiata samochodowa

brama hormann nowoczesna wiata samochodowa
Pomieszczenie garażowe z dwoma stanowiskami, zamykane jest wysokiej jakości bramą marki Hormann. Zastosowano tu bramę montowaną od wewnątrz, w grafitowym kolorze. Doskonale kontrastuje on z drewnianą konstrukcją budynku. Z kolei na elewacji nad bramą pojawiło się kierunkowe oświetlenie. Skutecznie oświetla ono podjazd i wejście do pomieszczenia gospodarczego. Podobnie jak wewnątrz robi to oświetlenie punktowe.
przeslony scienne wiaty samochodowej
Boczna zabudowa tej wiaty samochodowej została wykonana z desek ustawionych pionowo. W tym projekcie przylegają one do drewnianych ścian wewnętrznych. Jednak mogą być także wykonane ze szkła czy membrany.
okna na scianie nowoczesnej wiaty samochodowej
Naturalne światło do wewnątrz dostaje się przez wąskie okna, zamontowane na jednej ze ścian budynku. Całość wygląda bardzo pięknie i nowocześnie. Jeśli podoba Ci się ta wiata i chciałbyś mieć u siebie podobną, skontaktuj się z nami.