Kuchnia letnia i salon w ogrodzie

Świerk skandynawski to świetny gatunek drewna na konstrukcje szkieletowe. Odpowiednie zabezpieczenie czyni go drewnem odpornym na każde warunki. Poza tym daje się łatwo wybarwić. Dlatego w tym projekcie, właściciele zdecydowali się na naturalny brąz i kolor antracytowy. Ta kuchnia letnia i salon w ogrodzie to nowoczesny budynek. Świetnie wpisuje się w architekturę krajobrazu.
fasada salonu ogrodowego
Budynek o wielkości 8 × 4 metry posiada fasadę z bardzo trwałego modrzewia syberyjskiego. Masywna, gruba kantówka, ułożona poziomo, tworzy ciekawy efekt wizualny. Ponadto jest wysoce odporna na działanie czynników zewnętrznych, w tym wahań różnic temperatur i opadów. Budynek chroni przed nimi także dach membranowy, renomowanej firmy SIKA. Opady odprowadzane są z niego, eleganckim prostokątnym odwodnieniem.

Nowoczesna kuchnia letnia — projekt

wnetrze kuchni letniej i salonu w ogrodzie
Ten budynek łączy wygodną kuchnię ogrodową z salonem i pomieszczeniem gospodarczym. Dzięki temu zapewnia doskonały wypoczynek w ogrodzie. Kuchnia wyposażona w grill to idealne miejsce do przyrządzania posiłków podczas imprez. Właściciele tego projektu postawili także na wydajne i energooszczędne oświetlenie LED. Zainstalowano w nim też system nagłośnienia marki BOSE. Dlatego ten budynek sprzyja tworzeniu okazji do spotkań ze znajomymi.
taras z modrzewia w salonie ogrodowym
Kuchnia ogrodowa z grillem i stół krzesłami w salonie, stanęły na tarasie. Wykonany z desek z modrzewia świetnie komponuje się z konstrukcją. Ponadto ryflowane deski są bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne i zapewniają łatwiejszy odpływ wody. Dzięki temu są też mniej śliskie.
kuchnia ogrodowa z salonem
Postawiony na betonowych płytach budynek, oddalony jest od domu. W otoczeniu drzew i pozostałej zieleni, zapewnia azyl dla właścicieli. Dzięki temu mają szansę wygodnie wypocząć, przebywając na świeżym powietrzu. Jeśli i Ty chciałbyś stworzyć taki azyl w swoim ogrodzie to skontaktuj się z nami.