Duża nowoczesna pergola ogrodowa z grillem

Jeśli masz duży ogród i lubisz przyjmować w nim gości, musisz mieć miejsce, w który możecie komfortowo i bezpiecznie spędzać czas. Najlepiej takie, jak ta duża nowoczesna pergola z grillem, która oferuje przestrzeń do dowolnej aranżacji w zależności od potrzeb. Może być ogrodowym salonem, wieczorną jadalnią, czy też niedzielną strefą wypoczynku. Gdy trzeba, łatwo przemienić ją w imprezowe miejsce. Jak ją zbudowaliśmy?

Jak powstała ta pergola ogrodowa?

Ponieważ ta duża nowoczesna pergola ogrodowa z grillem powstała na otwartej przestrzeni, musieliśmy zasłonić jej wnętrze od wiatru. Dwie boczne ściany wykonaliśmy z drewnianych desek, w pozostałych z kolei zamontowaliśmy rolety, które można zamknąć, aby zabezpieczyć wnętrze. Na jednej z dwóch części sufitu zamontowaliśmy materiałowe rolety, które zapewniają przyjemny cień.

Grill ze znajomymi i obiad w wąskim gronie

To nie mogła być zwykła mała pergola. Inwestorzy tego dużego ogrodu często urządzają przyjęcia dla bliskich i znajomych, dlatego potrzebowali miejsca, w którym mogą zgromadzić większą liczbę osób. Na co dzień z kolei chętnie korzystają z niej, popijając kawę czy też spożywając posiłki.

Wewnątrz pergoli stanął stół na 8 osób a obok duży grill. Obok powstała otwarta strefa wypoczynku, na której można ustawić dodatkowe meble. Na przykład leżaki lub kolejny stół. To także idealne miejsce na basen. Jeśli w Twoim ogrodzie również potrzeba takiego miejsca, zadzwoń do nas i zaplanujmy jego wygląd.