Rozgrzej jesienno-zimową aurę z OFYR x Pinegard

Rozpal ogień i zmysły

Czy zapadasz w zimowy sen? Pinegard też nie. Dlatego nasze ponadczasowe konstrukcje są pomyślane tak, aby pasjonować i łączyć ludzi przez 4 pory roku. Nie czekaj do wiosny.
Zaproś bliskich do jesienno-zimowego ogrodu marzeń. Dodaj blask paleniska OFYR i wspólnie wsłuchajcie się w trzask płomieni. Niech dzieje się magia.
kubikk-altana-zima

Złam schemat, otwórz ogród, rozpal ogień. Wybierz rodzinę, wybierz przyjaźń, wybierz niezapomniane chwile razem. Gotuj, rozmawiaj, śmiej się. Nie zaglądaj w kalendarz, nie patrz na zegarek. Okres jesienno-zimowy to ekskluzywna okazja, aby cieszyć się urokami przyrody w stylowej altanie Pinegard.

Pinegard x OFYR

OFYR to nowożytna filozofia spędzania czasu na świeżym powietrzu. Designerski mariaż tradycyjnego grilla z rozgrzewającym zmysły dziełem sztuki. Wykonany z surowej stali Corten przyciąga nie tylko ludzi, ale i spojrzenia. Gotowanie na palenisku OFYR ma w sobie coś mistycznego, a zarazem stanowi harmonijne uzupełnienie minimalistycznej zabudowy ogrodowej Pinegard. Podaruj sobie i najbliższym niesamowity prezent. Palenisko OFYR to nowa jakość w Twoim ogrodzie. Futurystyczny hołd dla tradycyjnych wartości. Koherentne połączenie codziennych funkcji z nieskazitelną prostotą formy. Nowa okazja do celebrowania życia.

Ogrodowo-kulinarne dzieło sztuki

OFYR to synergia ognia, wspaniałego jedzenia oraz najlepszego designu. Pretekst do spotkań i powód do zachwytów. Wybierz palenisko używane przez topowych kucharzy,
którego możesz używać zawsze i wszędzie — przez cztery pory roku.
OFYR
OFYR
OFYR
OFYR

Zamów minimalistyczną zabudowę ogrodową Pinegard z monumentalnym
paleniskiem OFYR, a zestaw luksusowych akcesoriów otrzymasz w
prezencie.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.