Rozgrzej jesienno-zimową aurę z OFYR x Pinegard

Zacznij sezon grillowy jesień-zima w wyjątkowych okolicznościach

Zacznij sezon grillowy jesień-zima
w wyjątkowych okolicznościach

Ofyr-bg1

Rozpal ogień i zmysły

Czy zapadasz w zimowy sen? Pinegard też nie. Dlatego nasze ponadczasowe konstrukcje są pomyślane tak, aby pasjonować i łączyć ludzi przez 4 pory roku. Nie czekaj do wiosny. Zaproś bliskich do jesienno-zimowego ogrodu marzeń. Dodaj blask paleniska OFYR i wspólnie wsłuchajcie się w trzask płomieni. Niech dzieje się magia.

Złam schemat, otwórz ogród, rozpal ogień. Wybierz rodzinę, wybierz przyjaźń, wybierz niezapomniane chwile razem. Gotuj, rozmawiaj, śmiej się. Nie zaglądaj w kalendarz, nie patrz na zegarek. Okres jesienno-zimowy to ekskluzywna okazja, aby cieszyć się urokami przyrody w stylowej altanie Pinegard.

Ofyr-bg3

Pinegard x OFYR

OFYR to nowożytna filozofia spędzania czasu na świeżym powietrzu. Designerski mariaż tradycyjnego grilla z rozgrzewającym zmysły dziełem sztuki. Wykonany z surowej stali Corten przyciąga nie tylko ludzi, ale i spojrzenia. Gotowanie na palenisku OFYR ma w sobie coś mistycznego, a zarazem stanowi harmonijne uzupełnienie minimalistycznej zabudowy ogrodowej Pinegard. Podaruj sobie i najbliższym niesamowity prezent. Palenisko OFYR to nowa jakość w Twoim ogrodzie. Futurystyczny hołd dla tradycyjnych wartości. Koherentne połączenie codziennych funkcji z nieskazitelną prostotą formy. Nowa okazja do celebrowania życia.

Ofyr-bg4
Ofyr-bg5

Ogrodowo-kulinarne dzieło sztuki

OFYR to synergia ognia, wspaniałego jedzenia oraz najlepszego designu. Pretekst do spotkań i powód do zachwytów. Wybierz palenisko używane przez topowych kucharzy, którego możesz używać zawsze i wszędzie — przez cztery pory roku.
 

Zamów minimalistyczną zabudowę ogrodową Pinegard z monumentalnym paleniskiem OFYR, a zestaw luksusowych akcesoriów otrzymasz w prezencie.

Tutaj hasło zachęcające do zamówienia produktu Pinegard i akcesoria OFYR w prezencie.

EkskluzywneDrewno

Thermo drewno i opalane deski na fasadzie

Do naszej oferty wprowadziliśmy thermo drewno w kolorze Platinium i Czarna Perła oraz opalane deseki wg. japońskiej metody Shou Sugi Ban.

8 grudzień 2019 r.

Architektura-Biznes-Pinegard

Zadaszenia Pinegard

Przeczytaj o naszych najnowszych zadaszeniach Firkant w najnowszym numerze miesięcznika Architektura & Biznes.

15 czerwca 2019 r.

BabyByAnn-DomkiDlaDzieci

Dzień dziecka z BabyByAnn

Domki dla dzieci Blautak w specjalnie na tą okazje przygotowanej kolorystyce na dniu dziecka w Gdańsku organizowanym przez team BabyByAnn.

1 czerwca 2019 r.

Jesteś zainteresowany jednym z naszych produktów? Chcesz żeby Pinegard stanął w Twoim ogrodzie?

› Skontaktuj się z nami

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

T: 600 690 940
E: kontakt@pinegard.pl

T: 600 690 940
E: kontakt@pinegard.pl

T: 600 690 940
E: kontakt@pinegard.pl

T: 600 690 940
E: kontakt@pinegard.pl

T: 600 690 940
E: kontakt@pinegard.pl