Koniec sezonu grillowego?
Na pewno nie w Twoim ogrodzie.

kubikk-altana-zima

Transport i montaż

Przyjaciele są szczęśliwi, gdy się spotykają. Zaserwuj swojej rodzinie i bliskim esencję minimalistycznego designu. Wybierz harmonijne kształty spod znaku Pinegard. Wykwintne drewno, naturalne piękno oraz perfekcyjne wykończenie. Połącz je z ponadczasowym charakterem Big Green Egg. Napawaj się aromatycznym ciepłem ceramicznego grilla. Niech przyjaźń i piękno nie stygną nigdy. Smacznego!

Złam schemat, otwórz ogród, rozpal ogień. Wybierz rodzinę, wybierz przyjaźń, wybierz niezapomniane chwile razem. Gotuj, rozmawiaj, śmiej się. Nie zaglądaj w kalendarz, nie patrz na zegarek. Okres jesienno-zimowy to ekskluzywna okazja, aby cieszyć się urokami przyrody w stylowej altanie Pinegard.

Zaproś znajomych na niezapomniany wieczór na świeżym powietrzu.

Wewnątrz designerskiej pergoli Pinegard to pogoda musi dopasować się do Twoich planów. Legendarny grill Big Green Egg zatroszczy się o resztę.
kubikk-altana-zima

Pinegard x Big Green Egg

Big Green Egg to pierwowzór. Big Green Egg to żywa legenda od 1974. Ceramiczny grill węglowy, który nawiązuje swoimi atrybutami do pradawnych chińskich pieców. Rozpoznasz go po charakterystycznej powłoce ceramicznej z podwójną glazurą w kolorze zielonym, którą zaprojektowano przy pomocy NASA. Zapewnia nieograniczone możliwości kulinarne oraz dożywotnią gwarancję przyjemności z użytkowania. EGG to Twój nowy całoroczny kompan, a zarazem idealny lokator dla minimalistycznej zabudowy ogrodowej Pinegard.

Zamów pogodo-odporną zabudowę ogrodową Pinegard razem z
legendarnym grillem Big Green Egg, a zestaw luksusowych akcesoriów
kuchennych otrzymasz w prezencie.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.