Domki ogrodowe – sposób na piękne przechowywanie

Znalezienie idealnego domku ogrodowego sprawia właścicielom domów wiele problemów. I to wbrew wielości modeli dostępnych na rynku. Problem z nimi jest taki, że wszystkie wyglądają dosyć podobnie i wyjątkowo trudno jest znaleźć wśród nich sposób na piękne przechowywanie.

Designerskie pomieszczenie gospodarcze

To, że ma pomieścić zwyczajne grabie, łopaty czy kosiarkę nie znaczy, że nie może wyglądać nadzwyczajnie. Tak jak pozostałe produkty Pinegard, tak i domek narzędziowy cechuje perfekcyjny design. Nowoczesną, drewnianą konstrukcję schowka zaprojektujemy tak, by tworzyła wraz z Twoim domem piękną i spójną całość wizualną.

Domek Puszczykowo

Przechowywanie bez chowania

Domki ogrodowe Pinegard to – poza luksusowym wzornictwem – materiały najwyższej jakości. Nie lekceważymy ich roli, dlatego budujemy je z drewna tej samej klasy, co nasze altany i pergole. Dzięki temu cała konstrukcja wygląda tak pięknie, że będziesz chciał ją wyeksponować. Nasze pomieszczenie gospodarcze idealnie zgra się więc z podświetlonym carportem, nowoczesną altaną z kuchnią letnią czy obok zadaszenia tarasu jako miejsce na przechowywanie również poduszek, zabawek dla dzieci i innych podręcznych gadżetów.

Idealnie zagospodarowany

Najważniejszą cechą pomieszczenia gospodarczego musi być funkcjonalność. Dzięki temu, że indywidualnie zaprojektujemy Twój domek ogrodowy, masz pewność, że zmieścisz w nim wszystko, nawet akcesoria o nietypowych rozmiarach. Tak jak w przypadku szafy na zamówienie i tu możesz wybrać półki, schowki, haki, szuflady i drzwiczki. W końcu strażnik porządku musi być naprawdę uporządkowany.

Domek ogrodowy każdą miarą

Biorąc pod uwagę co skrywa, słowo “domek” jest prawdziwym niedomówieniem. W zależności od tego, co będziesz w nim przechowywać, przedstawimy Ci różne opcje rozmiarów. Żadna z nich nie będzie oczywiście wymagała pozwolenia na budowę. Twój garaż na pewno Ci podziękuje!

Bezpieczny schowek na narzędzia

W Pinegard bardzo poważnie traktujemy schowki na narzędzia. Wiemy, że trafiają do nich nie tylko przyrządy ogrodowe czy worki z ziemią, ale też poduszki, leżaki, drewno do kominka, grille, rowery, a nawet skutery. Dlatego Twój domek ogrodowy będzie nie tylko wytrzymały i szczelny, ale też wyposażony w zamek magnetyczny na klucz.