Carport – nowoczesna wiata garażowa

Carport, czyli wiata garażowa, to rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością. I trudno się dziwić, bo taki nowoczesny “garaż” ma wiele zalet.

WRO

Poza schematem

Kiedy myślimy “wiata” zazwyczaj widzimy oczami wyobraźni prostokątną konstrukcję, dach wsparty na 4 słupach. Carport Pinegard nie może być dalszy od tego wyobrażenia. To luksusowa, minimalistyczna forma, która może być dowolnie dopasowana do przestrzeni w Twoim ogrodzie. Może mieć zabudowane ściany, zamontowane eleganckie szkło, LED-owe podświetlenia, a nawet fotowoltaikę, która zasili samochód elektryczny.

CARPORT

Nauka mnożenia

Możliwość dopasowania kształtu carportu do przestrzeni czy potrzeb przydaje się też w przypadku większej liczby pojazdów. Odchodząc od prostokątnej formy możemy zaaranżować przestrzeń o wiele bardziej efektywnie i efektownie. Carport może być też  połączony np. z domkiem ogrodowym pełniącym rolę pomieszczenia gospodarczego. Może naśladować figurę domu lub wpasowywać się w ukształtowanie terenu, mieszcząc jednocześnie wiele pojazdów.

Carport Warszawa

Garaż czy galeria?

Nowoczesna wiata garażowa może stać się prawdziwą ozdobą Twojego ogrodu. Pozwala na to nie tylko jej przepiękny, nowoczesny design. Przemyślanie zamontowane oświetlenie podkreśli piękno Twoich samochodów i pozwoli Ci cieszyć się ich widokiem 24h na dobę. To rozwiązanie doceniają również kolekcjonerzy zabytkowych aut, łącząc dodatkowo carport np. z oranżerią i przemieniając go w zachwycającą galerię klasycznych wozów. 

DBN

Nie tylko car, ale też port

Oczywiście carport, wbrew nazwie, nie musi mieścić wyłącznie samochodów. Elastyczność konstrukcji zapewnia miejsce na motocykle, kampery, a nawet na zacumowanie skutera wodnego czy łodzi. Połączony z pomieszczeniem gospodarczym czy szafą ogrodową pomieści też niezbędne akcesoria, letnie lub zimowe opony i sprzęt sportowy.

Carport to modne i wszechstronne rozwiązanie. Dzięki luksusowemu designowi prezentuje się nowocześnie, podkreślając walory domu i ogrodu.