Wolnostojąca pergola ogrodowa z tarasem z modrzewia syberyjskiego

Pergola Aleksandrow
Świerk skandynawski to doskonały gatunek drewna, który dorasta w surowym klimacie. Jego warstwy są gęste, przez co staje się bardzo wytrzymały. Dzięki temu znajduje szerokie zastosowanie w architekturze ogrodowej. Tak jak w tym projekcie, gdzie zbudowaliśmy z niego wolnostojącą pergolę ogrodową. Budowla o rozmiarze 7×4 metry została wykonana z desek, pomalowanych antracytowym olejem marki OSMO. Dlatego są dobrze zakonserwowane i wyglądają bardzo nowocześnie.

Salon w ogrodzie

taras pergoli ogrodowej
Podłogę w tej pergoli ogrodowej drewnianej stanowi taras z desek z modrzewia syberyjskiego. Podobnie jak świerk skandynawski jest on bardzo odporny na opady atmosferyczne i temperatury zewnętrzne. Modrzew, który rośnie wolno w trudnych warunkach, składa się z gęstych warstw słojów. Dlatego jest bardzo wytrzymały. Ponadto deski tarasowe są ryflowane. Dzięki temu doskonale odprowadzają wodę. Nie straszny im więc także silny deszcz.
rolety pergoli ogrodowej wolnostojacej
O cień i prywatność podczas wypoczynku w ogrodzie, właściciele mogą zadbać dzięki manualnie sterowanym roletom. Ponieważ są one podwieszana to dodatkowo chronią przed opadami deszczu.
wolnostojaca-pergola-ogrodowa-z-tarasem-z-moderzewia-syberyjskiego
Ta wolnostojąca pergola to miejsce, w którym właściciele mogą spędzać miły czas z przyjaciółmi. Jej design sprawia, że jest bardzo reprezentacyjna. Świetnie nadaje się na grilla ze znajomymi czy inne imprezy. W połączeniu z nowoczesnymi meblami stanowi bardzo elegancki salon zewnętrzny. Jeśli i Ty chcesz mieć taki u siebie, skontaktuj się z nami.