Plac zabaw na Gdańskim prestiżowym osiedlu

Ten plac zabaw dla dzieci to kolejna inwestycja tego typu, jaką było dane nam realizować. Zbudowaliśmy go na osiedlu dewelopera Invest Komfort, z którym mieliśmy okazję współpracować wcześniej. Wykonane w dobrym guście nowoczesne domy w pobliżu Zatoki Gdańskiej to prestiżowa inwestycja, wymagająca ekskluzywnych obiektów małej architektury.

Mogliśmy tu stworzyć eleganckie konstrukcje, przyjazne najmłodszym, które prezentują nowoczesny styl. Dzięki temu dzieci od wczesnych lat mogą kształtować poczucie estetyki. Jak powstawał?

Budowa placu zabaw na osiedlu

Do budowy tego placu zabaw dla dzieci użyliśmy wysokiej jakości drewna, które odporne jest na działanie czynników atmosferycznych. Pokryliśmy je warstwą oleju, która chroni go przed szkodnikami, pleśnią i grzybem. Połączyliśmy naturalny kolor drewna wewnątrz obiektów z antracytowym wykończeniem z zewnątrz. Metalowe elementy wykonaliśmy z kolei z nierdzewnej stali chirurgicznej, odpornej na zarysowania, zadrapania i wgniecenia. Zadbaliśmy o każdy szczegół, który sprawił, że plac zabaw jest elegancki i bezpieczny.

Nowoczesny styl i bezpieczna zabawa

Plac zabaw dla dzieci dopasowaliśmy do nowoczesnej architektury na tym osiedlu. Zadbaliśmy o to, by w jak największym stopniu oddawał charakter tego prestiżowego miejsca. Dbając o jakość poszczególnych elementów, zwiększyliśmy poziom bezpieczeństwa, sprawiając, że zabawa w tym miejscu może przynieść dzieciom jeszcze więcej radości.

Jeśli Ty również budujesz podobne osiedle, zwiększ jego atrakcyjność i konkurencyjność i postaw na nim taki plac zabaw dla dzieci.