Nowoczesna pergola tarasowa z podwieszanym zadaszeniem

nowoczesna pergola tarasowa z podwieszanym zadaszeniem
Jak skutecznie osłonić wnętrze salonu przed słońcem? Możesz zamontować markizę lub rolety. Możesz też pójść o krok dalej tak jak właściciele mieszkania w tym projekcie, zamawiając tę nowoczesną pergolę tarasową. Poza tym, że zapewnia cień, ma ona jeszcze jedną zaletę. Ponieważ mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym, skutecznie chroni przed ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów.
taras z modrzewia syberyjskiego i pergola
Chociaż to pergola była priorytetem w tym projekcie, to nie gra głównych skrzypiec. Na pierwszy plan zdecydowanie wychodzi tu piękny taras z gładkiego modrzewia syberyjskiego. Razem z jasną elewacją budynku, tworzy doskonałe tło dla aranżacji mebli i dekoracji. Jednocześnie dzięki szerokim oknom stanowi naturalne przedłużenie salonu w mieszkaniu. Dlatego właściciele, zapraszając gości mogą prowadzić spotkanie jednocześnie w obu miejscach.

Podwieszana roleta manualna

zadaszenie podwieszane pergoli tarasowej
Ta nowoczesna pergola tarasowa ma wymiary 5 × 3 metry i pomalowana jest w ciemnoszarym kolorze, który nawiązuje do koloru okien. Dlatego tworzy z budynkiem harmonijną całość. Z kolei sterowana ręcznie podwieszana roleta, zapewnia prywatność i komfort podczas wypoczynku. Dzięki temu właściciele mogą cieszyć się odrobiną cienia w słoneczne letnie dni. Podobnie jak intymnością i bliskością domu. Spodobał Ci się ten projekt i chciałbyś mieć u siebie podobny? Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o możliwościach.
zadaszenie-tarasu-parter