Drewniany plac zabaw dla dewelopera

Czy wiesz, że każdy deweloper, projektujący wielorodzinne osiedle mieszkaniowe powinien przewidzieć miejsce na plac zabaw? Większość z nich stawia na powszechne rozwiązania i obiekty wykonane z metalu. Nie zawsze wyglądają one estetycznie, są podatne na uszkodzenia i bywają niebezpieczne. Metal łatwo się nagrzewa i może powodować oparzenia. Poza tym po deszczu metalowe elementy są szczególnie śliskie. Tymczasem plac zabaw, jaki zbudowaliśmy dla jednego z trójmiejskich deweloperów powstał z drewna.

Certyfikat bezpieczeństwa

Drewniany plac zabaw, który zbudowaliśmy na jednym z trójmiejskich osiedli, musiał być dopasowany stylem do ekskluzywnych zabudowań, jakie na nim powstały. Dlatego wszystkie obiekty wykonaliśmy z wysokiej jakości skandynawskiego świerku i drewna egzotycznego. Krawędzie poszczególnych elementów zaokrągliliśmy, aby podnieść poziom bezpieczeństwa, bawiących się tam dzieci.

Do budowy poszczególnych konstrukcji używaliśmy także innych trwałych i solidnych materiałów, w tym nierdzewnej stali chirurgicznej do wykończenia elementów. Nie tylko jest odporna na korozję, ale także na zarysowania, zadrapania i wgniecenia, co pozytywnie wpływa na estetykę i bezpieczeństwo placu zabaw. Te i pozostałe rozwiązania, jakie zastosowaliśmy w tym projekcie, pozwoliły nam uzyskać stosowne certyfikaty dla tego typu obiektów.

Nauka dobrego stylu

Poza wysoką jakością wykonania, trwałością i bezpieczeństwem, na uwagę zasługuje jeszcze fakt, że poszczególne obiekty tego placu zabaw dla dewelopera z Gdyni, są bardzo eleganckie. Prezentują nowoczesne architektoniczne style, z którymi mogą obcować małe dzieci. Dzięki temu od najmłodszych lat kształtuje się ich poczucie dobrego gustu, także dzięki zrobionym na miarę zabawkom. 

Jeśli planujesz budowę osiedla o ekskluzywnych charakterze, zwróć się do nas, a zaprojektujemy plac zabaw dla dzieci, który zwiększy jego atrakcyjność.