Planujesz nowoczesną konstrukcję w ogrodzie?

Przeczytaj i zobacz czym wyróżniamy się i dlaczego warto współpracować z Pinegard.

Projekt i ustalenia

Przygotowujemy koncepcje

Nie musisz mieć gotowego projektu powiedz nam jak chcesz spędzać czas na tarasie lub w ogrodzie. Zaproponujemy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb i designu Twojego domu.

Wiemy jak to wykonać

Jeśli masz już gotowy projekt, na podstawie wizualizacji lub inspiracji przygotujemy projekt techniczny i wykonawczy, aby urzeczywistnić Twoje plany nowej konstrukcji w ogrodzie.
pergola-z-kominkiem-wroclaw-pinegard

Dopasowane na wymiar

Masz pewność, że zamawiana konstrukcja będzie dokładnie taka jakiej potrzebujesz. Idealnie dopasowana do Twoich potrzeb, domu i ogrodu.

Proces produkcji

Dlaczego produkcja trwa kilka tygodni? Każde zamówienie realizowne jest indywidualnie.
Wszystkie elementy są dokładnie strugane i frezowane do oczekiwanych wymiarów, z milimetrową dokładnością. Zapewnia to idealne dopasowanie poszczególnych komponentów.
Struganie odkrywa wady drewna, m. in. pęcherze żywiczne i inne ubytki. Są one usuwane i zaślepiane elementami o tym samym usłojeniu co sprawia, że są zupełnie niewidoczne. Zapobiega to też późniejszemu odkrywaniu niedoskonałości drewna pod wpływem czasu i pogody.
Mocujemy dopasowane uchwyty montażowe do niewidocznych połączeń. Jeśli to potrzebne uzbrajamy drewno w niezbędne zasilanie. Oświetlenie, elektryka, rolety i multimedia będą dostępne w wybranym miejscu bez utraty estetyki.
Krawędzie są jednakowo fazowane, dzięki temu wszystkie elementy sprowadzane z różnej części Europy są po złożeniu w całość dokładnie takie same.
Czoła elementów są dokładnie szlifowane i konserwowane specjalnym preparatem zamykającym pory drewna, przez co drewno nie pęka i nie chłonie wilgoci wzdłuż usłojenia.
Powłoka z olejów OSMO nakładana jest 2 lub 3 krotnie, aby uzyskać właściwy kolor i zabezpieczenie drewna. Olejowanie elementów odbywa się fabrycznie po całkowitej obróbce, przed składaniem, co gwarantuje idealne zabezpieczenie na lata.
Malowanie
konserwacja-nowoczesnej-altany-ogrodowej

Transport i montaż

Gotowy produkt dostarczamy i montujemy w wyznaczonym miejscu.
Przygotowanie miejsca montażu czasami wymaga prac ziemno-betonowych. Inwestor otrzymuje dokładne rysunki i wytyczne dla lokalnego wykonawcy. Budujemy zarówno w gotowym ogrodzie jak również w ogrodzie dopiero budowanym.
Solidne mocowanie to podstawa każdej konstrukcji. Używamy autorskich systemów zapewniających estetykę oraz hydroizolację, gwarantującą trwałość i odporność konstrukcji. Tutaj też niezapominamy o estetyce i ukryciu elementów montażowych.
Istotą całego procesu jest również transport. Odpowiednie przygotowanie elementów do transportu i ich zabezpieczenie sprawia, że dostarczona konstrukcja nie traci na jakości w czasie kilkuset kilometrów drogi. Ważne jest również, aby czas montażu nie był uciążliwy dla inwestorów.

Efekt końcowy

Najważniejsze, aby gotowy produkt Pinegard wyglądał idealnie nie tylko z daleka, ale głównie w każdym detalu.

To nie wszystko!

Pinegard to nie tylko jakość produktów, ale również najlepsza obsługa.
Pinegard zapada w pamięci w każdej kwestii. Dokładamy wszelkich starań, abyście Państwo dobrze wspominali naszą współpracę, nie tylko w kontekście zamówionej konstrukcji.

Mamy też sposoby, aby zająć Państwa dzieci, których interesuje montaż, a po zakończonej pracy oddać taras lub salon ogrodowy gotowy do użytku i zabawy.
lezaki-i-pergola-biala-pinegard
pinegard-janod

Już wkrótce aplikacja
Pinegard Connect

Minimalistyczne rozwiązanie, które sprawia, że otoczenie domu masz zawsze pod ręką. Połączenie nowoczesnej technologii oraz intuicyjnej nawigacji.

Stworzone z myślą o Twoim komforcie.
Wiele zalet — jedna aplikacja.

Rozwiązania fotowoltaiczne Pinegard
dostępne dla naszych produktów.

aleo-elegante

Zainspiruj lub daj się zainspirować

Przenieś swój pomysł z głowy do ogrodu - z naszą pomocą.
Skontaktuj się z nami, a zrealizujemy Twoją wizję lub stworzymy idealnie
dopasowany do Ciebie, Twojego domu i ogrodu niepowtarzalny projekt.