domek-ogrodowy-krakow-1

Domki ogrodowe – sposób na piękne przechowywanie

Znalezienie idealnego domku ogrodowego sprawia właścicielom domów wiele problemów. I to wbrew wielości modeli dostępnych na rynku. Problem z nimi jest taki, że wszystkie wyglądają dosyć podobnie i wyjątkowo trudno jest znaleźć wśród nich sposób na piękne przechowywanie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zadaszenie tarasu, czyli kiedy dach staje się podstawą

Kiedy decydujesz się na taras, z pewnością masz już w głowie obraz tego, jak będzie wyglądał. Wyobrażasz sobie wygodne fotele, hamak, stół, na którym stoi parująca kawa, leżak, może rozwieszone wszędzie światełka. I ostatnie o czym myślisz, to zadaszenie tarasu. A to od niego właśnie zależy, czy zrealizujesz swoją wizję.

CZYTAJ WIĘCEJ
staw-kapielowy-z-drewnianym-tarasem-pinegard

Staw kąpielowy czy basen

Marzysz o miejscu do relaksu, gdzie mógłbyś odprężyć się w luksusowym salonie ogrodowym i ochłodzić pływając? Basen i staw kąpielowy nadal są symbolami luksusu, chociażby ze względu na fakt, że mamy miejsce, żeby je wybudować. W tym oczywiście nie możemy pomóc, ale podpowiemy kilka rzeczy, które mogą przybliżyć Cię do Twojego marzenia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Budowa altany i pergoli krok po kroku

Zamawiając altanę lub pergolę Pinegard masz absolutną pewność, że każdy jej element będzie dokładnie taki, jak chcesz. Niezależnie od tego, czy spodoba Ci się jedna z naszych autorskich konstrukcji, czy chcesz stworzyć coś zupełnie nowego, pomożemy Ci na każdym etapie tego procesu.

CZYTAJ WIĘCEJ