Pergola ze szklanym dachem

pergola-ze-szklanym-dachem-warszawa-01
Jak zapewnić skuteczną osłonę przed deszczem, a jednocześnie nie ograniczać dostępu światła do wnętrza budynku? A przy tym stworzyć miejsce, które zachęca do odpoczynku na tarasie? Miejsce, które sprzyja niedzielnym obiadom, spotkaniom ze znajomymi i przebywaniu na świeżym powietrzu? Na przykład budując taką pergolę ze szklanym dachem.
pergola-ze-szklanym-dachem-warszawa-03
Ten projekt to drewniana konstrukcja, połączona z elewacją budynku. Ażurowa altana w białym kolorze doskonale komponuje się z bryłą domu. Nie zaburza przy tym jego otoczenia a wręcz przeciwnie — dopełnia go. Dzięki temu, że pergola stanęła na tarasie, tworzy razem z nim pomieszczenie zewnętrzne, które sprzyja wypoczynkowi. Połączona z domem zwiększa jego powierzchnię użytkową o ponad 30 m2.

Przeszklony dach - 100% ochrony przed deszczem

pergola-ze-szklanym-dachem-warszawa-02
Deski, które tworzą sufit, zostały przykryte grubym, hartowanym, klejonym szkłem. Dzięki temu skutecznie chroni przed deszczem, nawet silnymi opadami. Ponadto, takie szkło jest bardzo mocne, a ułożenie go na deskach dodatkowo je stabilizuje. Dlatego właściciele tej pergoli ze szklanym dachem mogą korzystać z niej z poczuciem spokoju i bezpieczeństwa.
pergola-ze-szklanym-dachem-warszawa-04
Jasne wnętrze salonu zachowujemy nawet po szczelnym zamknięciu ścian frOprócz tego, że szklany dach to 100% wodoszczelności, to ma on dodatkowe zalety. Dzięki niemu, do wewnątrz wpada więcej światła niż w przypadku standardowej pergoli. Dlatego nie zaciemnia pomieszczenia. Ponadto tworzy przejrzystą, nowoczesną konstrukcję, która definiuje charakter ogrodu. Jeśli zamierzasz zrobić podobną pergolę u siebie, koniecznie skontaktuj się z nami.ontowych i tylnych. Wykonane ze szkła, przesuwne ściany, nie tylko dostarczają dużo światła, ale też zatrzymują ciepło. Dlatego z tej nowoczesnej altany ogrodowej, właściciele mogą korzystać zimą.