Pergola z rozsuwanym dachem automatycznym

pergola-z-rozsuwanym-dachem-automatycznym-2
Czasem słońce, czasem... cień. Ta prosta konstrukcja drewniana to nowoczesna pergola z dachem automatycznym. Dlatego jej właściciele mogą wygodnie sterować zacienieniem. Zwijany automatycznie, materiałowy dach skutecznie osłoni przed nadmiarem promieni słonecznych. Jeśli z kolei potrzeba jest więcej światła, można ją łatwo zwinąć. Rozsunięty dach czyni z tej pergoli, prostą, funkcjonalną altanę. Idealne miejsce do wypoczynku w ogrodzie.
pergola-z-rozsuwanym-dachem-automatycznym-pinegard
Wodoodporny materiał tej pergoli nie tylko osłoni altanę przed promieniami Słońca, ale też przed deszczem. Dlatego użytkownicy mogą skryć się podczas letniego wypoczynku w środku, aby przeczekać lekką, przejściową mżawkę. Ta roleta automatyczna, wbudowana jest wprost nad belkami, a jej wszystkie elementy, wpuszczone są w drewno. Dlatego nie szpecą konstrukcji, a pergola wygląda bardzo elegancko.

Pergola z automatycznym dachem

pergola-z-rozsuwanym-dachem-automatycznym
Poza elektryczną, sterowaną automatycznie roletą ta pergola ma jeszcze kilka innych zalet. Masywna drewniana konstrukcja z klejonego drewna, czyni ją trwałą budowlą, odporną na różne czynniki zewnętrzne. Dlatego jej właściciele mogą się nią cieszyć przez długie lata. Ponadto, postawiona na tarasie z betonowych płyt, tworzy pomieszczenie, które zachęca do przebywania i spędzania więcej czasu na zewnątrz. Z kolei wbudowane oświetlenie LED, zachęca do korzystania z niej po zmroku. Jeśli spodobał Ci się ten projekt i zastanawiasz się nad podobnym w swoim ogrodzie, napisz lub zadzwoń i porozmawiajmy o Twoich potrzebach i tym, co możemy dla Ciebie zrobić.
Nowoczesna Altana Pergola