Nowoczesny domek ogrodowy

nowoczesny domek ogrodowy gospodarczy
Ten niewielki budynek (3 x 4 m) z drewnianą ażurową ścianą nie przypomina tradycyjnego domku na narzędzia. Jednak dokładnie nim jest. Nowoczesny domek ogrodowy oparty na drewnianej konstrukcji ma wewnętrzne ściany z płyty OSB. Z kolei fasada zewnętrzna została zrobiona z modrzewia syberyjskiego. Ten gatunek drewna pozyskiwany jest z rejonu Tajgi, gdzie przechodzi prawdziwą szkołę przetrwania. Dlatego jest bardzo wytrzymały na różne warunki pogodowe i inne czynniki zewnętrzne. Przy tym świetnie komponuje się z nowoczesnymi elewacjami budynków mieszkalnych.
domek ogrodowy na skarpie
Dzięki temu, że domek ogrodowy nie jest związany trwale z gruntem, możesz go postawić niemal wszędzie. W tej realizacji zgodnie z życzeniem właścicieli ustawiliśmy go na wcześniej przygotowanym podłożu z płyt betonowych. Świetnie wygląda w sąsiedztwie domu, który podobnie jak on dopasowany został do skarpy na działce.
dach domku ogrodowego z membrany
Dach tego domku ogrodowego widoczny jest z tarasu domu właścicieli. Dlatego pokrywa go estetyczna zgrzewana membrana, która dopełnia jego nowoczesny design.

Nowoczesny domek ogrodowy na narzędzia

wnetrze nowoczesnego domku ogrodowego
Ten budynek przeznaczony jest do przechowywania wszystkich ogrodowych narzędzi i sprzętu. Zmieści się w nim zarówno kosiarka, jak i urządzenia nawadniające, a nawet meble ogrodowe. Podobnie, wiele innych przedmiotów. Na przykład, ustawiając na ścianach regały, można przechowywać w nim różny drobny sprzęt i akcesoria.
fasada domku ogrodowego z modrzewia
Zlicowane z fasadą drzwi i ukryty zamek są niemal niewidoczne z zewnątrz. Dlatego domek wygląda, jakby ich nie miał. Tak sprytnie zamaskowane wejście przyczynia się do zachowania wizualnego porządku w otoczeniu. Właściciele są zachwyceni. Jeśli i Tobie podoba się ta realizacja i chciałbyś postawić u siebie podobny domek ogrodowy to skontaktuj się z nami.