Drewniana altana ogrodowa przy basenie

nowoczesna-altana-drewniana-svartlerke-szara-przy-basenie-pinegard
W Polsce nieczęsto spotyka się basen w ogrodzie, a już tym bardziej typowy pool house. Jednak inwestorzy tego projektu postawili na małą i funkcjonalną drewnianą altanę ogrodową. Dzięki temu zyskali miejsce na szatnię i odpoczynek. Z kolei wydzielone pomieszczenie o wymiarach 2×2 metry to dobre miejsce do przechowywania basenowych akcesoriów.
nowoczesna-altana-przy-basenie-we-wroclawiu-pinegard
Ten całkiem spory budynek o wymiarach 4×6 metrów zbudowany został na tarasie z deski kompozytowej. Jest wysoce odporna na wodę, dlatego świetnie sprawdza się przy basenie. Ponadto umożliwia postawienie leżaków, siedzisk czy stolika. Innymi słowy, zorganizowania strefy relaksu, który możliwy jest także wieczorem. W krokwiach dachowych zainstalowano bowiem oświetlenie LED, które pozwala korzystać z pomieszczenia po zmroku.

Drewniana altana ogrodowa

drewniana-altana-ogrodowa-przy-basenie-1
Fasada tej altany została wykonana z odpornego na różne czynniki świerka skandynawskiego. Deski o wymiarach 45×70 mm ułożone ażurowo, sprawiają, że altana wygląda bardzo nowocześnie. Ponadto, to drewno doskonale sprawdza się w różnych warunkach. Nie straszne mu różnice temperatur, a dzięki zabezpieczeniu ochronną warstwą oleju jest odporne na pleśń i grzyby.
Budynek został pokryty płaskim dachem z membraną, a odprowadzenie wody zapewnia niemal niewidoczny przepust. Ponadto attyka wokół budynku tworzy elegancki efekt wizualny. Doskonale komponuje się z architekturą ogrodową dookoła. Myślisz o takim pool house przy swoim basenie? Skontaktuj się z nami i ustalmy szczegóły.