Jakość Pinegard

Wyjątkowe wzornictwo i niezrównana jakość. Zobacz, co sprawia,
że nasze konstrukcje będą cieszyć Twoje oko przez wiele, wiele lat.

Dobra podstawa to podstawa

domek-ogrodowy-w-gdansku-rynnowanie
Wszystko zaczyna się od drewna, to ono jest najważniejsze. We wszystkich naszych projektach wykorzystujemy najwyższej klasy, pozyskiwane z legalnych i certyfikowanych źródeł drewno. Jest ono zwarte i wytrzymałe, bo pochodzi z drzew rosnących w mroźnych warunkach (Rosja, Skandynawia).
Poza źródłem pochodzenia materiałów równie ważna jest praca z nimi. Pracujemy z drewnem od 1985 roku i poznaliśmy wszystkie jego sekrety. Wiemy nie tylko jak je wybierać, jakie jego części są najbardziej wytrzymałe, jakiej obróbki wymaga i jak tworzyć z niego bezkonkurencyjne konstrukcje.
drewniany-domek-ogrodowy-gdansk-pinegard
azurowa-sciana-drewniana-domku-ogrodowego-w-gdansku
Dbamy też o konstrukcję długo po zakończeniu montażu, zabezpieczając drewno przed warunkami atmosferycznymi już na poziomie produkcji. Wykorzystujemy do tego najwyższej klasy, naturalne powłoki OSMO. Dzięki temu masz gwarancję, że stworzone przez nas konstrukcje będą, rok po roku, wyglądały tak samo, jak w dniu, w którym stanęły w Twoim ogrodzie.

Sęk tkwi w podejściu

zadaszenie-tarasu-czestochowa
Każdy produkt przygotowujemy indywidualnie
To u Ciebie zostanie on na lata, dlatego to Ty decydujesz jak będzie wyglądał.
Nie trzymamy się schematów
Konstrukcję dopasujemy i do Twojego domu, i do ogrodu. Niezależnie od ich wyglądu i kształtu.
drewniana-pergola-ogrodowa-czestochowa-pinegard
Dajemy naprawdę dużo opcji
Znajdziesz u nas ogromny wybór materiałów, rolet, zadaszeń, przesłon, rozwiązań w zakresie elektroniki i multimediów, itp.
mocowanie-slupa-pergoli-ogrodowej-pinegard
Naprawdę dbamy o detale
Twoja konstrukcja od Pinegard będzie idealnie wymierzona i spasowana, a nasza ekipa montażowa pracuje wg najwyższych standardów.

Konstrukcja to nie wszystko

salon-ogrodowy-lipsko-pinegard
Wiemy, że jakość i wygląd materiałów są niezmiernie ważne. W końcu pracujemy z nimi od ponad 35 lat. Jednak poza tym, że jesteśmy doświadczonymi specjalistami, jesteśmy też ludźmi - klientami, którzy wiedzą, jak ważna w całym procesie zakupu jest obsługa.
W Pinegard możesz liczyć na najwyższej jakości opiekę nad Klientem. Zaczynając od indywidualnego, dopasowanego do Twoich potrzeb projektu, bezpłatnych próbek materiałów dostarczanych przez kuriera, przez terminowy i profesjonalny montaż, po jego bezkonkurencyjny serwis.
Szyte na miarę
Ty pokazujesz nam konstrukcje, które Ci się podobają i mówisz jakie są Twoje potrzeby. My wysyłamy Ci możliwe opcje i prezentację rozwiązań pasujących do Twojej wizji. Na podstawie tych wyborów oraz na bazie orientacyjnych wymiarów i opisu tego, jak chcesz używać konstrukcji Pinegard, stworzymy Twój idealny projekt.
Wprost z wystawy
Może się okazać, że struktura, która Ci się podoba to ta z naszej strony. Dlatego chętnie przedstawimy Ci coś z naszych gotowych modułów. Dziesiątki zaprojektowanych przez Pinegard unikatowych konstrukcji mają niezliczone możliwości konfiguracji, które dostosujemy do Twoich potrzeb. Bo nawet nasze szablony są nieszablonowe.
Wszędzie, gdzie zechcesz
Niezależnie od tego gdzie mieszkasz,czy w Polsce, czy w Norwegii, czy w Szwajcarii, czy w innym europejskim kraju, przygotujemy Twój projekt z taką samą starannością, dostarczymy próbki i materiały, przeprowadzimy perfekcyjny montaż i oddamy w Twoje ręce idealnie dopasowaną do Ciebie konstrukcję.

Zobacz naszą wyjątkową ekipę montażową w akcji

Wiele powodów do zadowolenia
Radość z nowej altany, pergoli, carportu, dog housu czy domku zabaw dla dzieci na pewno umilą Ci sygnowane gadżety i prezenty od Pinegard.
A gdyby cokolwiek zakłócało Twoje szczęście, zapewnimy Ci wsparcie naszych specjalistów.
lezaki-pinegard-przy-bialej-pergoli-ogrodowej

Zainspiruj lub daj się zainspirować

Przenieś swój pomysł z głowy do ogrodu - z naszą pomocą.
Skontaktuj się z nami, a zrealizujemy Twoją wizję lub stworzymy idealnie
dopasowany do Ciebie, Twojego domu i ogrodu niepowtarzalny projekt.

Zainteresują Cię również