Nowoczesna szafa ogrodowa w stylu pergoli

nowoczesna szafa ogrodowa w stylu pergoli
Właściciele ogrodowego spa na tarasie, o którym przeczytasz tutaj, powierzyli nam jeszcze jeden projekt. Potrzebowali bowiem miejsca na narzędzia ogrodowe. Jednak nie chcieli, aby była to zwykła szafka czy osobny budynek. Ponadto chcieli, aby nawiązywała stylem do pozostałej architektury w ogrodzie. Dlatego postawili na nowoczesną szafę ogrodową w stylu pergoli.
szafa-narzędziowa-ogrodowa
Wykonana ze skandynawskiego świerku szafa ogrodowa drewniana jest trwała i solidna. Nie straszne jej trudne warunki pogodowe. Postawiona na podłożu z płyt betonowych ma stabilną konstrukcję, która wytrzyma silne podmuchy wiatru. Drewno zostało pokryte bezbarwnym olejem. Podobnie jak w pergoli, którą wykonywaliśmy dla tych inwestorów. Olejowanie tworzy warstwę ochronną i pozwala cieszyć się niezmienionym wyglądem przez długie lata.

Szafa narzędziowa ogrodowa drewniana

drzwi z zamkiem magnetycznym szafy ogrodowej drewnianej
Ta szafa ogrodowa w stylu pergoli wyposażona została w półki i pojemne schowki. Dzięki temu właściciele mogą zmieścić wiele narzędzi i sprzętu ogrodowego. Podobnie jak doniczki, konewki, ziemię itp. Dostęp do wewnątrz zapewniają aż 4 drzwi z magnetycznym zamkiem. Wystarczy je docisnąć, aby zamknąć i otworzyć szafę. Ponadto brak uchwytów sprawia, że wygląda ona bardzo estetycznie i nie zaburza wizualnie przestrzeni. Chcesz mieć podobną szafę w swoim ogrodzie lub na tarasie? Skontaktuj się z nami.